+ 420 720 040 172
penziondestna@seznam.cz
Kontaktní formulář a rezervace

Ubytování v Penzionu Deštná

Kapacita penzionu je 20 lůžek. Hostům jsou k dispozici 4 pokoje a 4 apartmány. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, lednici, televizi. Tři pokoje jsou dvoulůžkové a jeden pokoj čtyřlůžkový. Pokoje v přízemí mají společnou kuchyň s menším posezením, každý pokoj má své nádobí. Jeden apartmán je čtyřlůžkový, jeden pětilůžkový a dva apartmány jsou dvoulůžkové. Ve všech apartmánech je možnost přistýlky dvou lůžek. Všechny apartmány jsou prostorné s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou (lednice, trouba s dvěma plotýnkami, varná konvice, mikrovlnná trouba) a televizí. V přízemí jsou uzamykatelné botníky pro každý pokoj a apartmán. V celém penzionu se chodí v přezůvkách.

  • Cyklisté jsou u nás vítáni a úschovna kol je v zamčeném prostoru zdarma.
  • WIFI internet zdarma.
  • Celý objekt je nekuřácký.

Ubytování v apartmánech

Všechny apartmány mají koupelnu, WC a kuchyň. Apartmán je vybavený 2x komoda, stůl, 4x židle, konferenční stolek, dvousedačka, skříň, lůžka podle velikosti apartmánu a televize. Nabízíme 2x dvoulůžkové apartmány, 1x čtyřlůžkový a 1x pětilůžkový apartmán. Kuchyň je vybavená lednicí, troubou s dvěma plotýnkami, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a nádobím. Ke každému apartmánu je zamykací botník. Ke každému lůžku je ručník a osuška. Možnost zapůjčení fénu na vlasy.

Fotogalerie apartmánů

Ubytování v pokojích

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Vybavené jsou komodou, 2x židle, skládací stolek, 2x lůžka, 2x noční stolek, vlastní lednicí a televizorem. Jen ve čtyřlůžkovém pokoji je ještě palanda. Všechny pokoje mají společnou kuchyň s velkým stolem a židlemi, každý pokoj má samostatně uzamčené nádobí v kuchyňské lince. Kuchyň je vybavená sporákem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, topinkovačem, toustovačem a televizí. Ke každému pokoji je zamykací botník. Ke každému lůžku je ručník s osuškou. Možnost zapůjčení fénu na vlasy.

Fotogalerie pokojů

Kontaktní formulář